Zadania biblioteki Galeria biblioteki PROCEDURY/ REGULAMINY Wydarzenia Wykaz lektur kl. 1-8 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Fraszki o bibliotece A,B,C - biblioteczny słownik Bajki, wierszyki, portale przydatne podczas nauki LEKTURY ON-LINE Dlaczego warto czytać? Akcja PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE HONOROWA LISTA DARCZYŃCÓW BIBLIOTEKI NARODOWE CZYTANIE Przydatne linki

Akcja PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE

Wszystkich sympatyków książki zapraszamy do włączenia się do

Akcji „Podaruj książkę bibliotece”

Jeżeli macie książki wydane w ciągu ostatnich  15 lat, które chcielibyście podarować naszej szkolnej bibliotece, to zachęcamy do ich przynoszenia.

Wzbogaci to księgozbiór i przyczyni się do rozwoju czytelnictwa.

Zachęcamy więc do odkurzenia domowych regałów i podzielenia się książkami z innymi, którym na pewno sprawią radość.

Podarowane książki będą wyróżnione w księgozbiorze biblioteki specjalnymi naklejkami

Nazwiska ofiarodawców, którzy wzbogacą szkolny księgozbiór, zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły na Honorowej Liście Darczyńców Biblioteki.

Mamy nadzieję, że akcja spotka się z życzliwym przyjęciem i zainteresowaniem. Za wszystkie dary już dziś serdecznie dziękujemy.

Regulamin akcji:

1. Akcja rozpoczyna się z dniem ogłoszenia.
  2. W ramach akcji do biblioteki można przekazać lektury dla szkoły podstawowej i gimnazjum, literaturę piękną dla dzieci i młodzieży, literaturę popularnonaukową, słowniki, albumy itp.
  3. Stan książek powinien być dobry - książki wydane po 2005r.
  4. Zanim podarujesz książki – zapytaj  zgodę rodziców.
  5. Lista darczyńców będzie systematycznie uzupełniana na stronie internetowej strony (można zastrzec anonimowy udział w akcji)